web tasarım

Tek Katlı Prefabrik Yapılardan Toplu Yaşam Alanlarına

2018-07-18

Sektörün öncüsü Çakır Prefabrik’in birçok farklı yaşam alanında imzasını taşıyan toplu konut prefabrikler Türkiye’de hızla yaygınlaşmaya başladı. Betonarme yapılara kıyasla depreme çok daha dayanıklı olan prefabrik yapılar artık ortak kullanım alanlarında sıklıkla görmeye başladık.

 

 

·         Çevre dostu yapılar

Prefabrik yapı modellerinin toplu yaşam alanlarında tercih edilmesinin ilk sebeplerinden bir tanesi, prefabrik yapıların çevre dostu olmasıdır. Kullanılan malzemelerin seçiminin doğa dostu ürünler olması prefabrik yapıları çok daha tercih edilebilir kılıyor.

 

·         Kolay montaj, pratik kullanım

Toplu kullanım alanlarımızdan olan başlıca hastaneler, okullar, belediye binaları gibi yapılar zaman içerisinde ihtiyaçlara cevap verememeye başlar. Çakır Prefabrik kalıcı çözümleri ile kolay montaja imkan sunan prefabrik yapı modelleri sayesinde ek binaların çabuk kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Hastanelere ek poliklinik binaları, okullara ek beden eğitimi ve derslik prefabrik yapılar çok hızlı bir şekilde kurulabilmektedir.

 

·         Uygun bütçeler ile az bakım gerektiren yapılar

Kaliteyi uygun fiyatlandırma ile müşterilerine ulaştıran Çakır Prefabrik, prefabrik konut pazarındaki tüm fiyatların araştırmasını yaparak en iyiyi piyasanın en uygun fiyatlarıyla sunmaya devam ediyor. Yaygın kullanıma sahip toplu yaşam alanları için de kaliteli ve uygun bütçeli prefabrik yapı modelleri bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir.

 

Prefabrik yapıların en önemli özelliklerinden bir tanesi de az bakım gerektirmesi ve uzun ömürlü olmasıdır. Prefabrik yapılarda çelik konstrüksiyon kullanılır. Çelik malzeme ise mutlaka uluslararası sertifikalara sahip üretim tesislerinde önemli kriterlere uygun üretilmektedir. Bu sayede Çakır Prefabrik sizlere dayanıklılığı garanti ederken, az bakım gerektiren yapıları da sunar.

 

·         Sizlere sorun çıkarmayan prefabrik yapılar

Satı sonrası destek Çakır Prefabrik uzman kadrosu tarafından sağlanmaktadır. Belirli kriterler altında prefabrik yapı modelleri her zaman garanti kapsamında tutan Çakır Prefabrik, beklenmedik durumlarda profesyonel kadrosu sayesinde hızlı ve kalıcı çözümler üreterek size sorun açmayan prefabrik yapılara imza atar.

 

·         Güvenli yapılar ile her zaman memnuniyet

Depremi yaşamış bölgelerimizde depreme dayanıklılık çok hassas bir konudur. Depreme dayanıklı binalarda çalışmak ya da yaşamak demek daha güvenli hissetmek demektir. Sevdikleriniz ve kendiniz için mutlaka Çakır Prefabrik prefabrik yapı modellerini tercih edin.

HABERLERE GERİ DÖN